E3 2020 Corona Virüs’den Dolayı İptal Edildi!

 E3 2020 Corona Virüs’den Dolayı İptal Edildi!
Okunuyor E3 2020 Corona Virüs’den Dolayı İptal Edildi!

Dünyanın en büyük elektronik oyun etkinliklerinden biri olan E3 bu sene maalesef gerçekleşmeyecek. Her sene büyük şirketlerin gelip oyunlarını, konsollarını, elektronik ürünlerini tanıttığı bu etkinlik bu sene büyük bir olaya neden olan Corona Virüs‘den dolayı iptal etme kararı alındı.

Her sene haziran ayında Kuzey Amerika’da gerçekleşen büyük oyun etkinliği olan E3, bu sene o bölgenin olağanüstü hal almasından dolayı iptal edildi. E3 yetkilileri ilk başta haziran ayına kadar bu virüsün kontrol altına alınabileceğini ve sorun çıkmayacağını düşündüler fakat olayın oldukça büyümesi hem de Los Angeles’ın olağanüstü hal ilan etmesinden dolayı bu sene büyük bir darbe aldılar. E3 yetkilileri iptal edilmesinden dolayı çok üzücü olduklarını söyleseler de bu durumun herkes için iyi bir şey olduğunu da belirtti.

e3 2020 iptal edildi

E3 2020‘nin iptal edilmesi üzücü bir durum çünkü bu sene tanıtımı yapılacak oyunlar, konsolların vb. şeylerin çoğunu şirketler ertelemek zorunda kalabilir. E3 2020 ertelendi mi? Ne zamana ertelendi? Şu anlık bir fikrimiz yok ve resmi bir açıklama da yok.

Bunada Göz At  Fortnite Destekleyen Telefonlar
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın