Dlive 1 Limon Kaç TL Eder?

Dlive 1 Limon Kaç TL Eder?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·04:10 Şubat 27, 2022

Dlive, dünyanın en popüler canlı yayın yapabileceğiniz platformlardan biridir. Platformda canlı yayın yapan birçok kişi bulunmaktadır. Öyle ki, canlı yayın yaparak hem para kazanabilir hem de geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Yayın açmak istemezseniz de canlı yayın yapan diğer kullanıcılara ulaşarak onları izleyerek vakit geçirebilir ve dilerseniz bağış da yapabilirsiniz. Dlive uygulamasında günümüzde en popüler yayın PUBG ve PUBG Mobile oyunları üzerine yapılmaktadır. Dlive uygulamasında bağış yapmak ve bağış toplamak için limonlar kullanılmaktadır. Önce hesabınıza para yüklemeli ve ardından limon satın almalısınız. Bu şekilde bağış yapma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hal böyle olunca dlive yayıncılarının ve bağış yapmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan biri de Dlive 1 limon kaç TL eder sorusudur. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Dlive 1 limon kaç TL eder?

1 Limon Kaç TL?

Dlive uygulamasında bağış yapabileceğiniz ve bağış toplayabileceğiniz limonların fiyatı dolar kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Güncel olarak topladığınız 100 Limonun fiyatı 1 dolara denk gelmektedir. 1 adet limonun fiyatını güncel dolar kuru 8.24 TL üzerinden hesaplarsak 1 adet limon yaklaşık olarak 0.012 dolara denk gelmektedir. Bu fiyat dolar kuruna göre değişkenlik göstermektedir.

Dlive Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Dlive uygulaması üzerinden yukarıda da bahsedildiği üzere para kazanma işlemi gerçekleştirile biliyor. Dlive üzerinden para kazanmak için canlı yayın açmanız gerekmektedir. Uygulama üzerinden ücretsiz olarak yayın açabilirsiniz. Dilerseniz oyun oynayabilir, dilerseniz de yayın içerisinde sohbet edebilirsiniz. Dlive uygulamasında açtığınız yayınlar sonucunda insanlar size bağış yaptığında para kazanabilirsiniz. Ancak ilk başlarda pek para kazanmayı beklemeyin. Bir süre yayın yaparak sabit bir takipçi kitlesi oluşturmanız gerekmektedir. Öyle ki yayın yapmak için iyi bir bilgisayar ve iyi bir internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de unutmayın.

Yorum yaz