Detroit: Become Human PC Çıkış Tarihi Açıklandı!

 Detroit: Become Human PC Çıkış Tarihi Açıklandı!
Okunuyor Detroit: Become Human PC Çıkış Tarihi Açıklandı!

PC kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Detroit: Become Human için çıkış tarihi sonunda açıklandı. Bilgisayara geleceği kesindi fakat ne zaman geleceği belli değildi ama şimdi kesinleşti.

Konsola çıktığı zaman tüm konsol oyuncuları tarafından çok sevilen oyunu bilgisayar kullanıcıları oynayamadı fakat sonradan yapımcılar oyunun bilgisayara da çıkacağını söylediler. Oyun şuan Epic Games Store’da 142 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Oyunun bilgisayara çıkış tarihi ise yaklaşık 3 hafta sonra yani 12 Aralık 2019 tarihinde çıkış yapacak. Çıkış tarihine yakın bir zamanda Epic Games Store’da indirim beklentileri var yani Detroit: Become Human’da da bir indirim söz konusu olabilir takipte kalın. Detroit: Become Human sistem gereksinimlerini merak eden varsa yazımıza bakabilirsiniz.

detroit become human çıkış tarihi

2038 yılındayız. Yıllar önce Kamski adında genç bir girişimci müthiş bir buluş gerçekleştirir. Geliştirdiği yazılım ve biyokomponentler sayesinde insan hayatını kökten değiştirir. O ve şirketi CyberLife sadece yıllar içerisinde dünyanın en büyük şirketi olurken, Amerika’nın genelinde Android çılgınlığı başlar.

Fabrikalar, televizyon kanalları, iş yerlerisokaklar, evler Adnroid’lerle dolup taşar. Neredeyse tüm iş kollarına sıçrayan Android’ler insanların yaptığı işleri sadece bakım ücretleri karşılığında, yani bedava yapmaktadır. Bu hızlı gelişime uyum sağlayamayan ABD ekonomisi çöker ve işsizlik tüm zamanların en yüksek rakamlarına ulaşır.

Yıllar içerisinde meslek grupları yok olmaya ve yerlerini dijital kölelere bırakır. İşsizlik arttıkça kamuoyunda Android’lere olan bakış açısı nefrete dönüşürken, ABD hükümeti daha fazla Android yapabilmek için Rusya’yla Kuzey Kutbu’nda burun buruna gelir.

Bir yandan da dünyamız 21 yüzyılın ortalarına yaklaşırken Küresel Isınma’dan iyice nasibini almıştır. ABD kıyı şeridi hızla yok olurken, bir zamanlar en pahalı evlerin yer aldığı Los Angeles gibi eyaletler hızla göç verir. İnsanlar iç bölgelere doluştukça nüfus yoğunluğuna bağlı olarak sorunlar artar.

Bunada Göz At  Call of Duty: Warzone'a Beklenen Duos Modu Sonunda GeldiYapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın