Days Gone Sistem Gereksinimleri | Kaç GB ?

Days Gone Sistem Gereksinimleri | Kaç GB ?

Yazar: Emre Sistem Gereksinimleri

PlayStation 4 için 2017 yılında çıkış yapan Days Gone, PC sürümü için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Henüz çıkış tarihi kesin olmasa da bazı forumlarda oyunun sistem gereksinimleri için tahminler yapıldı. Bu yazımızda sizlere Days Gone sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu söyleyeceğiz, minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Days Gone Sistem Gereksinimleri

Oyun PS 4 için özel yapılmıştı fakat Amazon üzerinden PC sürümü için bir ürünün çıktığı görününce ortalık bir anda karıştı ve buda oyun PC için gelecek mi diye oyuncuları düşündürdü. Bazı forumlar ve siteler oyun eğer PC için gelirse sistem gereksinimleri nasıl olur diye tahminler yapmışlar ve aşağıda ki gibi bir şey çıkmış. Resmi bir açıklama geldiği zaman sistem gereksinimleri güncellenecek.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7/ 8/ 10 64- Bit

İşlemci : Intel Core i3-3110M veya AMD A8 4500M

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD ATI Radeon HD6450

Bellek : 6 GB RAM

HDD : 67 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10

İşlemci : Intel Core i5-3570 veya AMD FX-6350

Grafik Kartı : NVIDIA Quadro K620 veya AMD ATI Radeon HD 5450

Bellek : 8 GB RAM

HDD : 67 GB

Days Gone

BU DÜNYA SENİN İÇİN GELİYOR. Başıboş ve ganimet avcısı olan Deacon St. John’la ölümcül bir salgının mahvettiği bir kurtlar sofrasına doğru sür. Sadık başıboş motorunla bozuk yoldaki tehlikelere karşı gelirken, aklını yitirmiş vahşi Kaçık sürüleri ve bir o kadar tehlikeli insanlarla yüzleş. Tahmin edilmez hava koşulları ve günün farklı zamanları inanılmaz tehlikelere, şok edici sürprizlere ve ölmeni isteyen diğer her şeye gebe olabilir.

Sistem Gereksinimi Nedir?

Sistem gereksinimi, bir yazılım veya oyunun sisteminiz üzerinde çalışabilmesi için gerekli olan yazılım ve donanım ihtiyaçlarıdır. Tüm programlar veya uygulamalar işletim sistemleri de dahil olmak üzere çalışabilmek için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlara gerek duyarlar. Sistem gereksinimleri paket halinde satılan ürünlerin arka etiketinde belirtilirken ürünün sanal olması durumunda üreticinin sayfasında veya indirme sayfasında belirtilebilir.

Bunada Göz At  Thief Simulator Sistem Gereksinimleri | Kaç GB ?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL