Days Gone PC’ye Geliyor

Days Gone PC’ye Geliyor

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Son zamanlarda oyun dünyası oldukça hareketli. Bu hareketlenmenin sebeplerinden biri de Days Gone’un PC’ye geliyor söylentileri. Merak edenler için Days Gone PC’ye geliyor mu hemen cevap verelim. Evet, yakın bir tarihte PC oyuncuları, Days Gone oyununu PC’de de oynayabilecekler. Sony Interactive Entertainment, PlayStation Blog üzerinden yaptığı açıklama ile acımasız bir açık dünya oyunu olan Days Gone’ın, PC dünyasına giriş yapacağını duyurdu.

Sony Interactive Entertainment, resmi blog sayfası üzerinden yaptığı açıklamada, acımasız açık dünya hayatta kalma oyunu olan Days Gone’ın, Epic Games Store ve Steam platformlardan yayımlanacağını duyurdu. İyileştirilmiş grafikler, 21:9 ultra-geniş monitör desteği, klavye ve fare ile kontrol imkânı ve PlayStation 4’e yayınlanmasının ardından tüm çıkış sonrası yayınlanan içeriğin yer aldığı Days Gone, PC oyuncuları için heyecan verici içeriklerle geliyor. Çoğu oyuna göre bu duyurunun PC game dünyasında bu kadar büyük heyecan uyandırmasının sebebi basit: bu harika bir oyun.

PlayStations severlerin severek oynadığı oyunlardan biri olan Days Gone, geniş bir haritada efsanevi bir hikâyeyi konu almakta. Peki Days Gone hakkında neler biliyoruz? Days Gone nasıl bir oyun merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Days Gone Nasıl Bir Oyun?

Aklınıza gelebilecek en çılgın maceralardan birini yaşatacak PC oyunlarından biri olacak Days Gone’a hazır olun!

Days Gone, tüm dünyayı kasıp kavuran gizemli bir virüsün tüm dünyayı canavara çevirdiği olay döngüsünü konu alıyor. Virüsün öldürmediği insanlar, korkunç yaratıklara dönüşmüş durumda ve sağlıklı insanlar tehdit altında. Pandemiden sonraki 2 yıl, Pasifik Kuzeybatı’nın yüksek çöllerinde geçen bir hikâyeye yer veriliyor.  Hayatta kalanlar, tüm kaynakların kıt olduğu, şiddet ve cinayetin sıradan olduğu ve Freakers isimli yaratıkların kalabalık bir şekilde gezindiği bir dünyada yaşamaktadır.

Bunada Göz At  Valorant Twitch İzleyici Rekorunu Kırdı!

Oyuncular, sivil kampların dışında vahşi hayatta kuralsızca yaşayan ödül avcısı ve bir serseri olan Deacon St. John olarak yeni dünyanın şiddetine karşı yüzleşecekler. Deacon, dünya yok olmadan önce üyesi olduğu Mongrels MC isimli kanun tanımaz bir motor çetesine karşı ayakta kalmaya çalışıyor. Tehlike her köşede pusuda. Bir yandan enfekte olmuş canavarlar, bir yandan kötü insanlar Deacon St John, terk edilmiş araçları, çöken köprüleri ve tuzakları aşarken heyecanı iliklerinize taşıyor. Çeşitli eşyalar yapmak için terk edilmiş binalardan malzemeleri toplayın, yerel kamplarla takas yapın ve istila edilmiş, sürekli değişen bir ortamda yolculuk için hazırlanın.

PC için özel fragmanı büyük bir heyecan yaratmıştı. Peki Gone Days ne zaman PC’ye geliyor? Yapılan resmî açıklamada, 18 Mayıs 2021 tarihinde Steam ve Epic Games Store’da yer alacak.

21: 9 ultra geniş monitör desteğiyle acımasız Old Sawmill ordusuyla mücadele edin. Bu zorlu açık dünyada, kilidi açılmış kare hızıyla insanlar, vahşi yaşam ve Freakers olarak bilinen vahşi yaratıklar dahil olmak üzere çeşitli düşmanlarla karşılaşın. Bir seferde 500 Freaker’a kadar uzanan sürülerle savaşmak hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Abartılı ayrıntılar, grafik özelleştirme içeren seçenekler ve yüksek kaliteli dokusuyla muazzam bir oyun deneyimi bizi bekliyor.

Days Gone Nasıl İndirilir?

Şimdiden Days Gone nasıl indirilir merak edenler için cevap verelim. 18 Mayıs 2021 tarihinde resmi yayımlamadan sonra oyun Steam ve Epic Games platformlarında yayımlanacak. Steam ve Epic Games’in Luncherları bilgisayarınıza indirip üye olduktan sonra, oyunu mağaza sekmesinden satın alabilirsiniz. Days Gone sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi almak için, bu linkte tıklayabilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL