Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Açıklandı !

 Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Açıklandı !
Okunuyor Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Açıklandı !

Biz oyun severlerin uzun zamandır beklediği , hepimizin nasıl olacağına dair hayal kurduğumuz ve geçen yıl E3’te etkileyici bir giriş yapan Cyberpunk 2077 oyunun çıkış tarihi şuanda bazı söylentilere göre neredeyse belli oldu .

Witcher 3‘ün ardından heyecan ile beklenen Cyberpunk oyunu ProGamingShop isimli bir oyun satıcısından çıkan haber ile çıkış tarihi belli oldu . Tam olarak çıkış tarihi yinede belli olmasa bile ProGamingShop’un açıklamasına göre bu yılın sonlarında çıkabilirmiş .

CD Project RED 2018’den bu yana hiç bir şekilde oyunun çıkış tarihi ile alakalı kesin bir açıklama yapmadı fakat oyunun çıkış tarihi olarak 28 Kasım düşünülüyor . Kim bilir belkide doğrudur 🙂

CD Project RED ‘in açıklamasına göre oyunun geliştirme aşaması bitmiş olup oyunun kitleye daha güzel bir deneyim sunmak açısından hatalardan tamamen arınmış bir şekilde satışa sürülmesi için sadece hatalar üzerinde çalışıldığı belirtildi . Bu açıklamaya bakarsak oyunun çıkış tarihinin geç olmasına şaşırmamak gerek . Konu ile alakalı bilgileri öğenmek için bizi takip edin.

 

Bunada Göz At  Psychonauts 2'nin ilk fragmanı paylaşıldı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın