CS:GO’ya Dev Güncelleme Geldi! Oyun Ücretsiz Oldu!

csgo danger zone

CS:GO batıyor mu, çıkıyor mu?

Bugün CS:GO‘ya gelen güncelleme ile artık CS:GO tamamen ücretsiz oldu ve oyuna battle royale modu “Danger Zone” geldi. Oyunun fiyatı battle royale güncellemesinin gelmesiyle birlikte %200‘den fazla zamla buluştu ve fiyatı 77 TL oldu. 25 TL olan oyunu önceden alanlar Battle Royale modunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler ama yeni alanlar 77 TL vermek zorunda.Oyun önceden ücretsiz olmuştu ama demo tadındaydı ve sadece botlarla oynanabilirdi şimdi ise tamamen ücretsiz oldu ve rekabetçi girilebilir durumda. Tabi ücretsiz ile para verenin yeri ayrı olacak. Ücretsiz olanlar Prime olarak adlandırılacak ve primelar kendileri gibi prime olanlarla eşleşecek ama para verenler normal kişilerle eşleşebilecek. Ücretli kısım Souvenir MP5-SD silahını ve Danger Zone kasasını alabilecek.

csgo battle royale

Gelin birazda Battle Royale modu olan “Danger Zone” dan bahsedelim.Oyuna 18 kişi başlıyoruz ve haritadan düşmanların gideceği, dropun nereye düşeceğini vs. görebileceğiz. Atlayacağınız yeri seçiyorsunuz ve işaretli olarak herkeste gözüküyor. Oyunda C4’te bulunuyor ve bunu herhangi bir yere kurup patlatabilir veya direk düşmanın üzerine fırlatabilirsiniz. Bir düşmanı öldürdüğünüzde ölen kişinin eşyaları Fortnite gibi yere dağılıyor. Oyunda birde tablet bulunuyor ve bu tablette istediğiniz ekipmanları alabiliyorsunuz bunu da drone yardımı ile size getiyor.

csgo battle royale market

Medi-Shot adı verilen bir iğne ile canınızı doldurarak tekrar savaş alanına dönme şansınız da bulunuyor. Maçların yaklaşık 10’ar dakika sürdüğü ve canınızın 120HP’ye kadar çıkabildiği Battle Royale modunda, kazma ve çekiç gibi yeni yakın temas silahları da bulunuyor. Tek başınıza (solo), iki kişi (squad) veya üç kişi girip oynayabileceğiniz CS:GO Danger Zone için geliştiriciler, bunun sadece başlangıç olduğunu ve devamının da geleceğini ifade ediyor. Onun dışında geri kalanı aynı battle royale sistemi olara devam ediyor 1. ol, kazan.

Bunada Göz At  Square Enix, The Quiet Man Adlı Oyununu Duyurdu!
csgo battle royale map

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir