CSGO Takım Eşitleme Kapatma

CSGO Takım Eşitleme Kapatma

Yazar: Emre CSGO

CSGO oynarken arkadaşlarınızla girdiğiniz zaman oyun otomatik olarak takımları eşitler yani eksik olan takıma BOT oyuncu ekler veya aynı şey için tek girdiğinde de geçerli, tek başınıza 6-7 tane bot ile karşılaşmak isteyebilirsiniz fakat yine aynı şekilde oyun otomatik olarak takımları eşitler. Bu yazımızda CSGO takım eşitleme kapatma nasıl olur ondan bahsedeceğiz.

CSGO Takım Eşitleme Kapatma

Oyunun otomatik olarak takımları eşitlemesi sinirinizi bozabilir fakat aslında çok kolay bir şekilde kapatılabiliyor. Aşağıda verdiğimiz iki kod sayesinde bunları konsola yazdığınızda artık otomatik eşitleme kapanmış olacak bu sayede isterseniz karşı tarafa sürüsüyle bot atın yada arkadaşlarınızla eğlenin.

  • mp_autoteambalance 0
  • mp_limitteams 0

Yukarıda verdiğimiz bu iki kodu konsola yazdığınız takdirde işleminiz tamamdır, tekrardan takım eşitlemeyi açmak isterseniz de “0” yazan yeri “1” yapmanız yeterli olacaktır. Eğer CSGO konsol nasıl açılır bilmiyorsanız yazımıza bakabilirsiniz çok kolay bir şekilde CSGO konsolu açabilirsiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS 1.6 Sekmeme Kodları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL