CS GO Silahı Öne Alma

CS GO Silahı Öne Alma

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CSGO’da çoğu şey kişiselleştirilebiliyor ve bu sayede hangi ayarlarda daha iyi oynuyorsanız kendinize onu ayarlayabiliyorsunuz. İsterseniz crosshairı büyütün isterseniz de silahı en geriye alın bu sizin oynayışınıza kalmış. Çoğu oyuncu silahı en öne alarak oynamayı sever çünkü bu sayede hem rahat oynanır hem de etrafı daha iyi görürsünüz. Aşağıda sizler için CSGO silahı öne alma kodu, CSGO Viewmodel kodları nedir onu paylaştık, kodları konsola yazarak kullanabilirsiniz.

CSGO Silahı Öne Alma Kodu

CSGO oynarken silahı öne almak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz kodları konsola yazmanız yeterlidir, CSGO konsol nasıl açılır bilmiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. Sadece aşağıda vermiş olduğumuz kodlar yetmez, silahınızı öne alır fakat biraz daha ileriye almasını istiyorsanız monitörünüzün en yüksek çözünürlüğünde oynamanız gerekiyor. En yüksek çözünürlükte de geride duruyorsa sorun monitörünüzdedir çözünürlüğü yüksek monitör olması gerekir. Gelin şimdi kodlara bakalım:

  • viewmodel_fov 68
  • viewmodel_offset_x 2
  • viewmodel_offset_y 2
  • viewmodel_offset_z -2

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi. Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CS oyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Bunada Göz At  CS 1.6 Hileleri

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valve bir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL