CS GO Overwatch Konsol Açma

CS GO Overwatch Konsol Açma

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CSGO’da Overwatch sistemi vardır ve bu sistemde raporlanan kişilerin oyunlarını izleyip hile olup-olmadığına karar verirsiniz. Overwatch’a girdiğiniz zaman normal oyundan farklı fonksiyonları kullanıyorsunuz bu yüzden kontrol etmesi biraz zor oluyor. Konsolu açmasını ve konsola yazılacak kodları bilmiyor olabilirsiniz çünkü konsola yazılacak kodlar sadece Overwatch’a özel, bu yazımızda sizlere CSGO Overwatch konsol nasıl açılır onu göstereceğiz.

CS:GO Overwatch Konsol Nasıl Açılır?

Normal bir maça girdiğiniz zaman kullandığınız fonksiyonlarla Overwatch sisteminde kullandığınız fonksiyonlar bir değil özellikle konsol açılma sistemi farklı hatta çoğu kişi nasıl açılır bilmiyor. Overwatch’a girdiğinizde konsolu açmak için iki tuşa basmanız yeterlidir, ESC üzerindeki tuş maalesef konsolu açmıyor. Konsolu açtıktan sonra ne yazacağınızı bilmiyorsanız CSGO Overwatch kodları yazımıza bakabilirsiniz. Gelin şimdi konsolu açmak için hangi tuşlara basmanız gerekiyor ona bakalım.

  • Shift+F2

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi. Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CS oyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valve bir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS:GO Oyun Bulmuyor Hatası Çözümü

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL