CSGO Kendini Kickleme

CSGO Kendini Kickleme

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Ücretsiz olduktan sonra daha da fazla kişiye erişen CSGO artık neredeyse en büyük FPS oyunu oldu. CSGO oynarken hepimiz genelde rekabetçi gireriz bazılarımız başka sunucularda da oynayabilir, rekabetçideyken çıkarsanız genelde bir sonraki oyun için ceza yersiniz ve bir süre beklersiniz. Çok fazla kendinizi kickletirseniz ceza yeme ihtimaliniz var fakat birkaç defa yaparsanız ceza yemezsiniz. Bu yazımızda sizlere CSGO kendini kickleme nasıl olur ondan bahsedeceğiz. CSGO Wallhack kodu nedir bilmek isterseniz o yazımıza da bakabilirsiniz.

CSGO Kendini Kickleme

İşiniz olduğunda, acele ile çıkmanız gerektiğinde veya çıkmak istediğiniz zaman ceza yemeden çıkmak için kendinizi kickletebilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz adımları uygulayarak kendinizi kickletebilirsiniz.

  • Konsolu açıp “status” yazıyoruz
  • Karşımıza oyuncuların numaraları ve isimleri çıkacak
  • Kendi isminizin solunda yazan numaraları aklınızda tutun
  • Konsola “callvote kick” yazıp ardından aklınızda tuttuğunuz numarayı yazıp enter tuşuna basın

Artık kendiniz için oylama başlattınız, takımdaki arkadaşlarınız oylamayı kabul ederse oyundan atılırsınız.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS GO Radar Nasıl Ayarlanır? En İyi Radar Ayarları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL