CSGO Can Kodu | Can Arttırma Kodu

CSGO Can Kodu | Can Arttırma Kodu

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Steam Atölyesinde veya arkadaşlarınızla kendi sunucunuzda oynarken oyunun bize sunmuş olduğu hile kodlarını kullanırız. Oyunda bu kodları aktif hale getirerek arkadaşlarımıza şaka yaparak eğlenebiliriz. Bu kodları sadece arkadaşlarınızla değil kendiniz antreman yaparken de CSGO antreman kodları kullanabilirsiniz, bu antreman kodlarından biri de can kodudur. Bu yazımızda sizlere CSGO can kodu, CSGO can arttırma kodu nedir, nasıl yapılır onu göstereceğiz.

CSGO Server Hilelerini Aktif Etme

İlk önce kodu yazmamız için yapmamız gereken bir şey var oda sunucunun hilelerini açmamız, peki nasıl açacağız? Çok kolay bir şekilde konsolu açıyoruz ve “sv_cheats 1” yazıyoruz daha sonrasında sunucuya restart çekerek aşağıdaki sınırsız mermi kodunu yazıyoruz.

CSGO Can Kodu

Oyunda canınızı arttırmak için kullanabileceğiniz kodu sizler için aşağıda paylaştık. Kodu kopyalayıp konsola yapıştırarak sizde canınızı “1000” yapabilirsiniz. En sonda yazan “1000” sayısını ne kadar can yapmak istiyorsanız ona göre değiştirebilirsiniz.

  • ent_fire !self addoutput “health 1000”

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CSGO Rate Ayarları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL