CSGO Bekleme Süresi Kaldırma

CSGO Bekleme Süresi Kaldırma

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Yeni başlayan oyuncuların ilk karşılaştığı sorun genelde bekleme süresi oluyor. Valve’ın oyuncunun eşleştirme ayarlarını yapması için bir süre geçici olarak bekletiyor ve ondan sonra oynayışına göre rakipleriyle karşılaşıyor. CS:GO’nun daha çok eşleştirme iyileştirmesi için yaptığı bu sistem çoğu oyuncunun canını sıkıyor. Bu yazımızda sizlere CSGO bekleme süresi kaldırma nasıl olur onu göstereceğiz.

CSGO Geçici Bekleme Süresi Kaldırma

CSGO geçici bekleme süresi, oyuna yeni başlamış olan oyuncuları oyuna alıştırmak ve genel düzeni bozmamak için geliştirilmiş bir özelliktir. Oyundaki rekabetin önemli olmasından yeni başlayanlar, acemi oyuncular ya da bu durumu kötü kullanmaya çalışanları engellemek için geliştirilmiş bir sistemdir. CSGO Oyununa yeni başlamış oyuncular ilk 10 galibiyetini alana dek her 2 maçta 20 saat geçici bekleme süresi verilir.

CSGO geçici bekleme süresi kaldırma 2020 senesinde yeni bir sistem ile mümkün. Geçici bekleme süresini kaldırmak için 10 galibiyet almanız gerekmektedir. Sonra ise dereceli sisteminde bir rütbeye geçersiniz ve artık bekleme süresi ile karşılaşma gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Bunun dışında maç içinde olumsuz davranışlarda bulunmanız halinde tekrar geçici bekleme süresi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS 1.6 Crosshair Küçültme Kodu

Yorumlar

  • BEYİNLİ BAYKUŞ

    beler size önerim valo ya geçin ben eğer hileler böyle devam ederse valoya geçcem

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL