CS: GO Wall Hack Kodu

CS: GO Wall Hack Kodu

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·02:11 Ocak 29, 2021

CS: GO Wall Hack hilesi, en popüler CS: GO hilelerinden biridir. Bu hile kodları, rakiplerinizin nerede olduğunu görmenizi sağlar. Yani, rakibiniz haritanın neresinde olursa olsun, her hareketini görebilir ve onu karşılayabilirsiniz. Elbette bu oyun içinde büyük bir avantaja sahip olmanızı sağlar.

CS: GO Wall Hack kodlarını iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Bunlardan ilki, resmi sunuculardır. Ancak bunun için başka birisinin kodladığı bir programı indirip kurmanızı gerektirir. Bu yöntem iki şekilde risklidir. İlki, herhangi bir virüse karşı bilgisayarınızın, hesaplarınızın, sosyal medya profillerinizin ve hatta kredi kartı bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Bilgisayarınız bozulabilir ve hatta anakartı yanabilir. Öte yandan hile kullandığınızın tespit edilmesi, hesabınızın banlanmasına sebep olabilir. Aylarca hatta yıllarca emek vererek oluşturduğunuz profiliniz gidebilir. CS: GO Wall Hack kodu kullanabileceğiniz diğer alanda, yetkisi bulunduğunuz sunuculardır.

Konsolda hileyi aktif hale getirdikten sonra rakip oyuncuları duvar arkasında göremezseniz, endişe etmenize gerek yok. Bu yaygın ve basit bir problemdir ve bunun için bir etkinleştirme işlemi yapmanız gerekir. CS: GO Wall Hack kodunu aktif hale getirmek için Ayarlar kısmına gelin ve “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” seçeneğini aktif hale getirin. Daha sonra harita seçerek oyuna girin ve é”, yani konsol tuşuna basarak “sv_cheas 1” yazmanız gerekir. Bu, tüm hileleri aktif hale getirir. Daha sonra konsola “r_drawothermodels 2” yazarak aktif hale getirin. Bundan sonra diğer tüm oyuncuların hareketlerini ve nerede olduklarını duvar arkasından görebilirsiniz. Eğer hileyi kapatmak isterseniz, “r_drawothermodels 1” yazın, Enter tuşuna basın ve konsolu kapatın.

CS: GO Wall Hack Kodları, yalnızca atölye ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, hakim olduğunuz serverler üzerinden kullanılabilir.

CS: GO Wall Hack Nedir?

Eğer sıkı bir oyuncu değilseniz CS: GO Wall Hack hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Bilmeyenler için CS: Go Wall Hack nedir kısaca bahsetmekte fayda var.

Wall Hack, kullanım yerine göre hile veya eğlence modu olarak kabul edilebilir. Eğer online oyunda Wall Hack kullanıyorsanız, sistem tarafından tespit edilebilirsiniz çünkü bu bir kural ihlali olabilir. Bu hile, oyuncuların nerede olduğunu görmenizi sağlar. Nerede olursanız olun, haritanın farklı bölgelerinde hareket etmekte olan oyuncuları anlık olarak takip edebilirsiniz. Oyuncunun nerede olduğunu bilmek, rakiplerinizi daha kolay öldürmenizi sağlar. Wall Hack iki farklı şekilde olur. İlki oyunun izin verdiği şekilde konsol ile kullanabilir, diğeri ise bir yazılımdır.

CSGO Hack Kullanmak Hesabımı Riske Atar mı?

Peki CS: GO Hack kullanmak hesabınızı riske atar mı? Eğer online oyunda diğer oyunculara karşı hile kullanırsanız, hesabınız risk altında olabilir. Anti-Cheat sistemi tarafından tespit edildiğiniz takdirde hesabınız doğrudan ban alır. Bu durumda ne olursa olsun hesabınızı kurtarmanın herhangi bir yolu yoktur. Daha da kötüsü, oyuna beraber girdiğiniz arkadaşlarınızın hesabı da banlanabilir. Bazı durumlarda ilk ihlalde geçici süre oyuna giremezsiniz. Öte yandan oyun anında hile kullandığınız düşünülürse hesabınız diğer kullanıcılar tarafından raporlanır ve hile tespit edilirse tekrar hesabınızı kaybedersiniz. Bazı Wall Hack yazılımları her gün güncellenir ve böylece Valve sisteminden kaçmaya çalışırlar.

CSGO Hack Kullanmak Güvenli midir?

Güvenli bir hile kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınızın zarar görmeyeceğini güvence altına almanız gerekir. Bunun için Windows koruma duvarı ve anti virüs programları olmalı. Ayrıca mevcut yazlımı günlük olarak güncellemeniz gerekir. Ücretsiz Wall Hack yazılımları, size link tıklama veya reklam izleme gibi seçenekler sunar. Bu da geliştirici için gelir anlamına gelir.

Yorum yaz