CS GO Faceit Nedir (Nasıl Oynanır)?

CS GO Faceit Nedir (Nasıl Oynanır)?

Yazar: Emre Genel

Dünyanın en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlarından biri olan CS GO, bir yenilik ile oyuncularının karşısına çıkıyor. Bu yenilikten haberdar olan ve faydalanmak isteyen kişiler sıklıkla CS GO Faceit nedir (nasıl oynanır) sorusunu sıklıkla soruluyor. Sizler için bu konuyu tüm detaylarıyla birlikte ele aldık. Peki CS GO Faceit nedir (nasıl oynanır)?

Faceit Nedir?

Faceit, kısaca bahsetmek gerekirse E spor alanında oyuncuların rekabetçi olarak birbiriyle karşılaşabilmesi ve oyun oynayabilmesi için geliştirilmiş bir PUG platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle ki mod bedavadır ve herkesin kendine denk bir rakiple eşleşerek oyun oynamasını sağlamaktadır.

CS GO Faceit Nasıl Girilir?

Siz de CS GO Faceit modundan faydalanmak ve oyun oynamak isterseniz sizler için CS GO Faceit nasıl girilir sorusunun cevabını detaylı bir şekilde araştırdık. İşte izlemeniz gereken adımlar…

  • Öncelikle içerisinde CS GO oyunu bulunan bir Steam hesabınızın bulunması gerekmektedir.
  • Daha sonra Faceit kayıt sayfasına gitmeniz gerekmektedir. faceit.com sitesine giderek yukarıda bulunan “Sign Up” butonuna tıklayarak kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kayıt işlemi sırasında sizden her zaman ki gibi e mail gibi bilgiler istenecektir. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeye dikkat edin.
  • Kişisel bilgilerinizi de eksiksiz ve doğru girin. Bu sayede olası bir şekilde şifrenizi unuttuğunda hesabınızı kurtarmanız kolaylaşır.
  • Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken şey Faceit hesabınızı Steam hesabınız ile bağlamaktır. Ayarlar kısmından bu işlemi kolayca halledebilirsiniz.
  • Faceit ana sayfasında oynayabileceğiniz oyunlar karşınıza çıkacaktır. Bu noktadan sonra Faceit aracılığıyla oyun oynama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Bunada Göz At  LOL 10.23 Yama Notları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL