CoD: Black Ops 4 İptal Edilen Hikaye Oynanışı Sızdırıldığı İddia Edildi

CoD: Black Ops 4 İptal Edilen Hikaye Oynanışı Sızdırıldığı İddia Edildi

Yazar: Emre Oyun Haberleri

2018 tarihli Call of Duty: Black Ops 4 için iptal edilen hikayenin görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Hikaye Oynanışı Sızdırıldı

Görüntüler Reddit‘te kullanıcı /u/ForeverDexus tarafından pazar günü gönderildi. Klip oyuncuya “Aquilus CEO’sunu bul” görevinin verildiği bir manastır ve deniz ürünleri restoranı ile savaştığı iddia edilen bir erken hikaye misyonuna sahiptir. Bir çok model bitmemiş, ancak görevin temel yapısını görebiliyoruz. Black Ops 4 çok oyunculu haritası olan Seaside‘de modellenmiş olarak görünüyor.

2018’den bir Kotaku raporunda Black Ops 4’ün bir noktada iki yıl kalkınmaya sürüklenen bir hikaye moduna sahip olduğu söylendi. Oyunun bu çekime ait olduğu iddia edilen hikaye modunun ne kadar yinelendiği açık değil, ancak Kotaku’nun raporu oyunun gelişimi boyunca birden çok form aldığını belirtiyor.

Bir noktada, hikaye kipinin hurdaya çıkarılmadan önce “iddialı ikiye iki çok oyunculu” içerdiği söyleniyordu. Takımın daha sonra daha “geleneksel tek oyunculu bir hikayeye” dönüştüğü iddia edildi. Ancak bu da kesildi ve serinin ilk Battle Royal modu Blackout ile değiştirildi.

Black Ops 4 Nedir?

İsterseniz bu oyun hakkında da biraz bilgi verelim. Oyun Treyarch tarafından geliştirilip Activision tarafından yayınlanmıştır. Oyun 3 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. 12 Ekim 2018‘de Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Grafikleri bence günümüzde de gayet iyi bir oyundur. Oyunun boyutu da 55 GB‘dır. Oyunu 200-300 TL‘lik fiyatlarla farklı platformlarda bulabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Bu oyunun sistem gereksinimlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dünyadaki en güncel oyun haberlerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız sitemizin üzerinden inen bildirimleri açma isteğine evet diyerek haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Bunada Göz At  Dünyanın En Çok Oynanan Oyunları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL