Call of Duty: Warzone’a Beklenen Duos Modu Sonunda Geldi

Call of Duty: Warzone’a Beklenen Duos Modu Sonunda Geldi

Yazar: Emre Güncellemeler Oyun Haberleri

Call of Duty oyun serilerinin en başta gelen isimlerinden birisi. Geçtiğimiz aylarda Warzone ismini verdikleri bir oyun moduyla karşılaştık. Bu oyun modunda PUBG’deki gibi uçaktan atlayarak hayatta kalmaya çalışıyoruz. Çeşitli silahlar ile çatıştığımız bu oyunda geçtiğimiz saatlerde beklenen güncelleme geldi. Detaylar aşağıda.

Gelecek bir zamanda yeni sezona giriş yapacak olan Call of Duty: Modern Warfare, Battle Royal moduyla yüz binlerce kullanıcıyı ağırlıyor. Warzone isimli bu mod, Geçmiş oyunlarındaki dünyaya kıyasla çatışmaların yaşandığı bir platform

Amma ve Lakin oyuncuların gözünde eksik bir şey vardı. Oyuncular tek arkadaşıyla oynamak isterken yanlarına zorunlu olarak tanımadıkları birini daha koymak zorundaydılar. Bunun en önemli sebebi Warzone oyunundaki ‘Duos‘ modunun bulunmamasıydı. Fakat geçtiğimiz saatlerde bu durum değişti.

 Beklenen Duos Modu Geldi

Kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenen ve talep edilen bu güncelleme, Bugün yayınlanan ‘playlist’ güncellemesiyle tüm platformlarda bu güncellemeyi aldı. Şimdiye kadar tek kişilik oyun modu olan ‘Solos’ üç kişilik olan ‘Trios ve dört kişilik olan ‘Quads oyun içeriklerine sahip olan Warzone, Artık iki kişilik ekiplerle oynana bilecek.

Kaynak: https://www.thegamer.com/duos-finally-comes-to-warzone/

Bunada Göz At  No Man's Sky Haziran 2020'de Xbox Game Pass'te

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL