Call Of Duty Modern Warfare 4

 Call Of Duty Modern Warfare 4
Okunuyor Call Of Duty Modern Warfare 4

Selamlar ben site yazarı TheRapy bildiğiniz üzere bu sene çıkan Call Of Duty Modern Warfare 4 oyunu büyük ilgi gösterdi, oyunun traileri yayınlandı!

Öncelikle Call Of Duty Modern Warfare 2011 çıkarttığı Modern Warfare 3’ten sonraki en iyi oyun diyebilir çünkü grafikler ve trailer’de gördüğünüz gibi oyunun en iyi karakteri Yüzbaşı Price’ı yeniden görüyoruz.Yüzbaşı ve ekibi yine büyük görevler bekliyor olacak.Call Of Duty Modern Warfare 3’teki hikaye’nin devamı anlatıyorum(Son Sahne)

Call Of Duty: Modern Warfare 4 Price prosunu tüttürürken karşısında Makarov’un cansız bedenine şunları söyler iyi adamım Gaz’ı, dostumun dostu olan Ghost’u ve kelimelerin anlamsız kaldığı, bir baba-oğul gibi birbirimizi sevdiğimiz Soap’ı aldın benden. Soap ölmeden önce tek uğraştığım şey 3’üncü Dünya Savaşı’nı durdurmaktı. Ama oğlum Soap’ı öldürdüğünde tek hedefim MacMillan’ın bana öğrettikleriyle senden intikamımı almak oldu. Sana şunu söylemeliyim ki Makarov, sen.. sen benden Soap’ı aldın ya, ben de senden seni aldım!Price bunları söylerken Makarov’un açık olan telsizini askerleri duyar ve Price’nin yerini saptarlar. Nikolai’nin yardımı ile Price oradan ayrılır. Fakat düşman birlikleri Nikolai ve Price’nin bulundukları helikoptere saldırılar yaparlar. Yapılan saldırılar, ateşler, roketler Nikolai’nin usta bilgileri karşısında sonuçsuz kalır ve Price-Nikolai ikilisi oradan kaçar günler boyunca ağlar. Belki de artık bir amacı kalmadığı içindir. Belki de Soap’ı kaybettiği için. Nikolai bir gün Price’ye;- Dostum, Price. Aslında sana söylemek istediğim fakat günlerdir söyleyemediğim birşey var. Nasıl söyleyeceğim bilemiyorum ama, Soap’ın öldüğü gün, onun nabzına bakmamıştık. Belkide çektiği acılardan bayılmıştır. Çünkü çok kan kaybetmişti. Sen, sevgili dostun Soap’ın ölmesine razı olamadığın için nabzına bakmamıştın, haliyle o panikle benimde aklıma gelmedi. Belki de öldüğünü sandık. Price ?Price’nin içini umut kaplar, öyle heyecanla, öyle sevinçle Nikolai’yle konuşmaya başlar. Eğer Soap ölmüşse, cesedine, eğer ölmemişse kendisine canlı ulaşmak için, çok sevdiği Price’nin arasına katılarak tüm planlar yapılır, tüm hazırlıklar başlar o hayal dediğimiz Price-MacMillan ikilisi, Nikolai’nin de casusluk yardımlarıyla yol ne olursa olsun, amaç; ÖLÜ YA DA DİRİ SOAP’I BULMAKTIR !

Bunada Göz At  Devil May Cry 5'in Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın