Bu Hafta Netflix’te İzleyebileceğiniz Filmler

Bu Hafta Netflix’te İzleyebileceğiniz Filmler

Yazar: Emre Liste Sinema

Karantina günlerinden sıkılıp film, dizi ve oyun döngüsünde gidip geliyoruz. Bu yazımızda artık izleyecek film ve dizi bulamadıktan sonra izlenilecek şeyleri sizler için listeledik. Gelin listemize geçelim.

The Invisible Guest(Contratiempo)

Süre: 106 Dakika

Tür: Cinayet/Gerilim

Oyuncular: Mario Casas, Barbara Lennie, Jose Coronado, Francesc Orella, Paco Tous

Yönetmen: Oriol Paulo

Varlıklı bir iş adamı olan Adrián Doria,dağ manzaralı bir oteldeyken  yanında fotoğrafçı sevgilisi Laura’nın cesediyle birlikte polis tarafından tutuklanır. Anında kendi şirketinin en güvendiği avukatı olan Felix Leiva’yı arar ve cinayet avukatı bulmasını talep eder.Sonucunda Virginia Goldman’le tanışır. Adrian, Virginia’yla cinayet ve sevgilisi Laura ile ilişkisi hakkında konuşur. Her ikisi de Daniel Garrido adında bir adamın öldüğü araba kazasında yer almıştır. Laura’nın Daniel’in ölümü nedeniyle hapse girmekten kaçınmak için Laura’nın onu nasıl yönlendirdiğinden bahseder. Aynı zamanda avukatı Felix, olayların seyrini değiştirebilecek deliller araştırmaktadır. Virginia ve Adrian, vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian’ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Sonunu tahmin etmesi zorlaşacak bir senaryo bizleri bekliyor.

Hayatın Kıyısında (All the Bright Places)


Oyuncular: Elle Fanning, Justice Smith

Tür: Romantik

Süre: 1 Saat 48 Dakika

Kız kardeşinin ölümü üzerine zorlu bir hayat yaşayan Violet Markey ve sorunlu bir çocuk olan Theodore Finch’in tanışmasını konu alan film,Jennifer Niven’ın kitabından filme çevrilmiştir. Geçmişlerinden gelen duygusal acılarla yüzleşen çift, bir araya geldiklerinde en küçük anın ya da mekanın bile bir değeri olduğunu fark eder,şimdiyi yaşamaya başlarlar. Psikolojik durumların ilişkiler üzerindeki etkisiyle birlikte aşkın ve güzelliğin kalıcı etkisini de film izleyici ile keşfe çıkacaktır…

Uncorked

Babasının isteği üzerine aile restoranının başına geçmek zorunda kalan bir adamın, hayallerini gerçekleştirmek için verdiği mücadeleyi konu ediyor. Şarap tutkunu olan Elijah, başarılı bir şarap garsonu olmak istemektedir. Ancak babası, oğlunun aile restoranının başına geçmesini ister. Bir yandan babasının arzusunu yerine getirmek isteyen Elijah, bir yandan da hayallerinin peşinden koşmayı arzular. Hayatında çok önemli bir yol ayrımında olan genç adamın,gerçekleştirmeyi arzuladığı şeylerin peşinden koşmasını izliyoruz..

Bunada Göz At  The Umbrella Academy 2. Sezon Tarihi Açıklandı

The Main Event (Sihirli Güreşçi)

Tür: Komedi

Aileyle seyredebileceğiniz bir filmle geliyoruz 4.sırada.Sihirli bir güreş maskesi bulan küçük bir çocuk olan Leo Thompson’ın hayatı bambaşka bir hal alır.En büyük hayali bir WWE süperstarı olan LEO’nun,gizli bir maske kullanarak WWE maçlarına katılmasını konu alan bu film,evdekilerle izleyebileceğiniz ve güzel bir akşam geçirmeniz için tam da ihtiyacınız olan şey!

Too Hot To Handle

Tür: Dizi

Evet son film seçeneğimizi değiştirerek gençlere biraz iyilik yapmak istedik :) Netflix’te yeni çıkan bu TV serisi,sosyal medya ünlülerini ve manken model ne varsa toplayıp bir araya atmış.Birbirlerini gördüklerinde heyecanlanan bu sıcakkanlı insanlar kuralların ne olduğunu öğrendiğinde kafayı yememek için kendilerini zor tutuyorlar,konusumu? İzleyelim görelim :))

 


Yorumlar

  • Oktay

    Çok güzel filmler

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL