Bu Bir Oyun Artık Bundle’da!

bundle bu bir oyun

Gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz ve Bu Bir Oyun olarak artık Türkiye’nin en popüler haber uygulaması Bundle’dayız!

premium steam key

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

bu bir oyun bundle

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra arama yerine Bu Bir Oyun yazarak veya Oyun&Geek kategorisinde Bu Bir Oyun’u bularak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirin: http://bundle.app

Bunada Göz At  BUBİROYUN 3K ÖZEL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
bu bir sinema replikler
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir