Bu Bir Oyun Artık Bundle’da!

 Bu Bir Oyun Artık Bundle’da!
Okunuyor Bu Bir Oyun Artık Bundle’da!

Gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz ve Bu Bir Oyun olarak artık Türkiye’nin en popüler haber uygulaması Bundle’dayız!

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

bu bir oyun bundle

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra arama yerine Bu Bir Oyun yazarak veya Oyun&Geek kategorisinde Bu Bir Oyun’u bularak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirin: http://bundle.app

Bunada Göz At  En Fazla Gelir Elde Eden Oyunlar
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın