Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Yazar: Emre Mobil

Supercell‘in en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun mobilde oldukça fazla oynanıyor ve çoğu kişi artık oyunu bilgisayardan da oynamak istiyor. Mobil oyunları bilgisayarda oynamak mümkün ve aynı şekilde Brawl Stars’ı da bilgisayarda oynamak mümkün. Bilgisayarınıza indireceğiniz emulator sayesinde sadece Brawl Stars’ı değil çoğu mobil oyunları rahatlıkla oynayabileceksiniz. Bu yazımızda sizlere Brawl Stars bilgisayara nasıl yüklenir onu göstereceğiz. Yazımıza geçmeden önce Brawl Stars kupa hilesi hakkında bilgi almak isterseniz yazıya bakabilirsiniz.

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Bilgisayarınıza Brawl Stars yüklemek için ilk önce bir emulatör indirmeniz gerekiyor ve şu ana kadar en kaliteli emulatör BlueStacks olarak gözüküyor. Google’dan BlueStacks yazarak emulatoru indirebilirsiniz ve daha sonrasında Google Play hesabınızla giriş yaparak oyunu indirebilirsiniz. Artık istediğiniz gibi Brawl Stars oynayabilirsiniz, sadece Brawl Stars değil Android tablet gibi düşünürsek destekleyen bütün şeyleri indirip oynabilirsiniz bunlardan bir tanesi de PUBG Mobile.

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir

BlueStacks

BlueStacks, ABD merkezli yazılım şirketi. 2009 yılında Rosen Sharma tarafından kurulmuştur. BlueStacks App Player ve diğer bazı bulut tabanlı platformlar arası yazılımları çıkartmaktadır.

Bunada Göz At  En Güzel 5 Türk Yapımı Mobil Oyun

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL