Blue Danışmanlık ile Takipçi Satın Alın

instagram takipçi

Türkiye’de birçok site aktif şekilde takipçi pazarlama işleri yapmaktadır. Bu işin önde gelen firmaları ise SMM panel sahibi şirketlerdir lakin bu panellerden satın alınan takipçiler ya bottur, bot olmayanlar ise kısa süre sonra düşecektir yani sizi takip etmeyi bırakacaktır. Eğer doğru ve kaliteli bir iş yapılırsa müşteri memnuniyeti artacaktır buda sitenin güvenilirliğini artıracaktır. Aktif ve gerçek takipçi satın almak istiyorsanız Blue Danışmanlık sizlerin işini kısa sürede çözecektir. SMM Panel fiyatlarına göre yüksek olmasının sebebi ise en kaliteli takipçilerden oluşan servislerin kullanılmasıdır.

Nasıl takipçi satın alabilirim?

Takipçi satın almak için herhangi bir panele yada yönetim tarzı işlere gerek yoktur. Yapacağınız işlemler basit ve kolaydır. Ne zaman tekrardan takipçi satın almak isterseniz yine aynı adımları uygulamanız yeterli olacaktır.  Adım adım nasıl takipçi satın alabileceğinizi anlatalım.

  1. Öncelikle 18 yaşından büyük veya kredi/banka kartı sahibi olmalısınız.
  2. Tarayıcınızın adres çubuğuna bluedanismanlik.com adresini yapıştırın ve girin.
  3. Eğer beğeni yada farklı bir şey satın almak istiyorsanız seçebilirsiniz. Instagram takipçi satın al hizmetinden yararlanmak için anasayfa da ki Instagram kısmının altından Tüm Ürünleri Gör yazısına tıkladığınızda karşınıza kaç adet satın almak istediğinize dair bir sayfa çıkacaktır.
  4. İlgili paketi seçtikten sonra shopier ile güvenle satın alabilirsiniz. Shopier devlet tarafından desteklenen güvenli bir ödeme yöntemidir.

Takipçileri satın aldıktan 20-30 dakika sonra gönderimler başlayacaktır, yoğun saatlerde denk gelmişseniz bu süre biraz uzayabilir aksi taktirde hızla işlem yaparsınız. Eğer herhangi bir problem yaşarsanız sizlere 7/24 telefon ile destek sağlanır.

Bunada Göz At  Çörek otu yağı hastalıklardan kurtarır mı?
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir