Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor!

Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor!

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·18:51 Aralık 4, 2018

Black Desert Online’ın macera dolu gizemli evreninde her gün daha da artarak büyüyen maceracılar!

Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusu, 6 Aralık’ta tam 1 yaşında olacak. Bu evrende amansız mücadeleler veren maceracılarla birlikte bu güzel günü kutlamak için çeşitli etkinlikler ve ödüller hazırlandı. 6 Aralık’ta “Boss Zırh Kutusu Hediyesi” olacak ama Türkiye ve MENA maceracıları, kaçırmak istemeyecekleri 1. yıldönümüne özel hediyeleri 28 Kasım - 5 Aralık tarihleri arasında özel etkinliklerle elde edecek.

5 Aralık tarihinden itibaren birinci yıla özel etkinliklerden faydalanabileceksiniz. Black Desert Online temalı bir video çekip, Youtube’a yükleyen herkes “Premium Vaha Hediyesi”sinin sahibi olacak. En beğenilen ilk 3 video sahibine ise “İnci Kutusu, Genç Grifon ve Merv Paleti(30 Gün)” hediye edilecek. Ayrıca etkinlik sayfası üzerinden Kara Ruh’un 1. yaşını en yaratıcı cümlelerle kutlayan maceracılara da “Kara Ruh Hediye Kutusu” hediye edilecek.

Black-desert-black

Ayrıca, ikinci Arsha Şampiyonası kayıtları için bugün son gün! Maceracıların şampiyonluk ve katılımları ile kazanacakları oldukça değerli oyun içi ödüller için mücadele edecekleri şampiyona, 30 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Arsha Şampiyonası hakkında ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Ve çıkışı en çok beklenen, maceracıları yeni serüvenlere sürükleyecek Archer sınıfı, Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunda çok yakında oynanabilecek.

Black-Desert-Online-Logo

  • 6 Aralık’ta Black Desert Online Türkiye ve MENA’da 1. yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor! 28 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında, 1. yıl kutlamaları öncesi özel giriş ödüllerini ve etkinlikleri kaçırmayın!
  • Arsha Şampiyonası kayıtları için bugün son gün! 30 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasındaki turnuvada, hem kazananlar hem de katılanlar ödüller kazanıyor.
  • Maceracıları yeni serüvenlere sürükleyecek Archer sınıfı, Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunda çok yakında oynanabilecek. Hazır olun!

Yorum yaz