Beste Köse Kimdir?

Beste Köse Kimdir?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·13:30 Ekim 10, 2020

TikTok’un popüler içerik üreticilerinden Beste Köse kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, sevgilisi bu yazımızda sizlere onun hakkında bildiklerimizi paylaşacağız.

Beste Köse, 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur, 23 yaşındadır ve şu an İstanbul'da yaşıyor. 1.62 boyunda olan Beste'nin kilosu 42 KG'dır, burcu Kova'dır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Beste'nin TikTok'da 2.4 milyon takipçisi ve 109 milyondan fazla beğenisi, YouTube'da 220 bin abonesi, Instagram'da 803 bin takipçisi bulunuyor.

@bestekosenizNormal Arkadaş Vs Yakın 😂

♬ orijinal ses - Beste Köse

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.

Yorum yaz