Berk (Rip) Tepe Kimdir?

Berk (Rip) Tepe Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Merhabalar hepiniz hoş geldiniz bugünkü hakkında bilgi vereceğimiz kişi eski E-Spor oyuncusu olan bir süredir Twitch‘te yayın yapmakta olan Berk “Rip” Tepe‘den başkası değil. Onu genelde Counter Strike: Global Offensive‘deki efsane oyunculuğundan tanıyorsunuz. Berk “Rip” Tepe 1997 yılı Eskişehir doğumludur. Unlost, Evrim, Direncan ve Alp gibi isimlerle yayın yapmaktadır. Twitch’te TKT ekibinin üyesidir.

Berk “Rip” Tepe’nin yayıncılıkta olduğu gibi asıl evi olan E-Spor’da da başarıları bulunuyor. E-Spor Dora Net 1on1’de 2016 yılında birinci olmuştur. İstanbul Adeks ASUS Radeon’da da 2. olmuştur. İstanbul GameEkstra December Cup’ta ise 3. olmuştur. Kendisi uzun süre başarılı E-Spor takımlarında da oynamıştır. Kendisi saygılı ve dürüst birisidir. Ekip içerisinde cimri görülse de verdiği bir röportajda cimri olmadığını söylemiştir.

Biraz da TKT’den bahsedelim. TKT’nin açılımı Türkiye Katlama Timi’dir. Ekibe abilik yapan isim Cantuğ Özsoy’dur. Ekip üyelerinde Alperen Dürük(AlpTV), Diren Can(ichbindirencan), Evrim Aydoğan(Shinka) ve Berk Tepe(Rip) bulunmaktadır. Bütün ekip üyeleri Twitch üzerinden canlı akış gerçekleştirmektedirler. Aynı zamanda Youtube‘ye de içerik üretmektedirler.

 

Bunada Göz At  Kübra Çamlıbel (Miranda) Kimdir?

Yorumlar

  • Umut

    Abi boyunu bulamadım Berk abinin boyu kaç?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL