Beetle Billiards Oyun İncelemesi

beetle-billiards

Bugün ki yazımızda size Türk yapımı mobil oyun olan bir oyunu tanıtacağız. Beetle Billiards isimli Türk yapımı, Android tabanlı Arcade oyun Google Play Store’da çıkmış durumda. iOS sürümü henüz yayınlanmayan oyunun kısa süre içinde iOS platformlarına da gelmesi planlanıyor. Oyuna gelecek olursak. Beetle Billiards, basit gibi gözüken fakat bağımlılık yapan bir oyun yani başlayan bir insana bir süre sonra bağımlısı yapıp deli gibi oynatabiliyor böyle bir özelliğe sahip ve bunun yanı sıra arcade benzeri olmasından dolayı arcade oyunseverleri de içinde barındırabiliyor. Casual oyun olmasından dolayı günlük olarak doz alırmış gibi, boş zamanlarınızda zaman geçirmek için oyuna girip vakit geçirebilirsiniz ve vaktinizi harcayacağınız muhteşem bir oyun olarak görüyoruz.

Oyunu ilk başlarda basit ve can sıkıcı zannedebilirsiniz fakat oyun hiç o yönden bakıldığı gibi değil; yeni çıkmış olduğundan dolayı birkaç küçük eksiklikler olabilir fakat bunlarda yakın zamanda yapımcının dikkati ve oyuncuların yorumlarıyla düzelecektir. Oyunun web sitesine buradan ulaşabilirsiniz veya gelişmelerden haberdar olmak için Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Oyunu indirmek için bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Google Play Store’dan oyunu yükleyip keyfini çıkartabilirsiniz.

Bunada Göz At  En Güzel 5 Türk Yapımı Mobil Oyun
Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir