Battlefield 5 GELİYOR!!! İŞTE DETAYLAR

Battlefield 5 sistem gereksinimleri

Electronic Arts’tan efsane bir oyun daha geliyor.

 Electronic Arts’ın en popüler FPS oyunu olan Battlefield serisine yeni bir seri daha eklendi. Battlefield V. Yeni bir seri geleceği belliydi, yakın zamanda açıklaması yapılmıştı dün ise oyunun hem sinematik hemde oynanış olarak fragmanı yayınlandı.  Bu sefer de 2. Dünya savaşını konu alacak efsane oyun bizleri bekliyor.

Oyun bize efsane yeniliklerle geliyor ki bizde zaten bunları istiyoruz. Artık gerçekçiliğe daha yakın olacak oyun. Bir yenilik ise oyunu artık DLC almadan rahat rahat oynayabiliyoruz. Gelin fragmana bakalım sonra da detaylara girelim.

Multiplayer karakterlerimizi kostüm, üniforma, yüz, ırk, savaş boyaları ve daha birçok seçenek üzerinden özelleştirebileceğiz. Diğer yandan, oyunun standart sınıfları seviye atlamanızla çok daha derinleşecek. Yani her Battlefield oyuncusunun artık kendine göre bir oyun düzeni olacak.

Kozmetik tarafındaki yenilikler sadece askerlerle sınırlı değil. Oyunda aynı zamanda, tüm silah ve araçlar özelleştirilebilir olacak.

İki yeni oyun modu gelecek ve bu oyun modlarından Grand Operation, Battle-Royale benzeri mekanikler sunacak. 64 oyunculuk bu mod, günlerce sürecek bir savaşa sahne olacak ve cephede ölümün dönüşü olmayacak. Hikaye desteği bulunacak bu oyun modu, dinamik yapısıyla türe yeni bir soluk getirecek. Oyuncuların ilgisi sürekli olarak ara sahneler ve sürekli değişen savaş bölgeleriyle yüksek tutulacak.

Artık savaş sırasındaki patlamaları çok daha gerçekçi bir şekilde hissedebileceğiz. Eğer içinde bulunduğunuz bina patlarsa, patlamanın etkisiyle dışarı uçabilecek, yakınınızda yaşanan bir patlamada, ister istemez yere kapaklanacaksınız.

Battlefield 5 Çıkış Tarihi ve Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyun 19 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek fakat oyunun Deluxe Edition versiyonunu satın alırsanız 16 Ekim tarihinde oyuna erişebileceksiniz.

Gelelim sistem gereksinimlerine bizce sistem gereksinimleri böyle yeni bir oyun için şaşırtıcı bir donanım istiyor. İşte minimum sistem gereksinimleri

  • Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 (64 Bit)
  • AMD FX-6350 veya  Core i5 6600K
  • 8GB RAM
  • AMD Radeon HD 7850 2GB veya NVidia GeForce GTX 660 2GB
  • 50 GB Sistem Alanı
Bunada Göz At  E3 2019'da Tanıtılan Yeni Oyunlar

Efsane bir oyun bizi bekliyor bakalım daha neler olacak E3 2018‘de detayları görecek miyiz.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz.

Yıllarca oyun oynamış değişik kafada biri.

Yorum At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir