Baseboll Bass Nedir ve Nasıl Oynanır?

Baseboll Bass Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Bilgiler

Baseball Boss, oynayan oyuncunun beyzbol kartlarını toplayıp koleksiyon haline getirdiği bir çevrimiçi kart oyunudur. Oyuncu, beyzbol kartlarıyla takım veya takımlar oluşturur ve onları maça gönderir. Oyunda, dört farklı maç türü vardır ve oyuncular her oynadığı maçlarda biletler kazanırlar. Bu biletlerle oyun içi mağazalarda çeşitli itemler satın alabilirler. Bu makalemizde sizler için Baseball Bass nedir ve nasıl oynanır gibi soruların cevaplarını detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Baseball Bass nedir ve nasıl oynanır?

Baseball Boss Nasıl Oynanır?

Oyuna başlarken 1907 veya 2007’den gerçek büyük lig oyuncularını kullanarak bir takım oluşturursunuz. Başlamak için size beyzbol kartları olarak gösterilen 40 oyuncu verilir. Oyun, eğer isterseniz en iyi oyuncularınıza göre sizin için otomatik olarak bir takım oluşturacak veya atış kadrosu ve vuruş sırasını ayarlamak da dahil olmak üzere her bir oyuncuya ayrı ayrı görevler atayacaktır. Bu otomatik ayarları isterseniz sonra değiştirebilirsiniz. Daha sonra diğer takımlara meydan okursunuz. Kabul ederlerse, maça başlanır. Düellolar gibi, iki oyuncunun da birbirlerine karşı oynamak için aynı anda oturum açmaları gerekmez. Tüm ayarlar oyundan önce belirlenir ve bilgisayar oyunun her detayını belirlemek için şans ve oyuncu istatistiklerini kullanarak oyunu oynatır. Aslında oyunun tüm kelimelerini Flash aracılığıyla istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Takımınızı ticaret yapan oyuncularla geliştirebilirsiniz ve kazandığınızda zaman zaman yeni oyuncular açılır. Ayrıca bir pazardan kart paketleri de satın alabilirsiniz. Her oyuncunun maaşın yanı sıra 1-7 “nadir” puanı vardır. Başlarda maaş sınırları devreye girmiyor, ancak sonunda oyun turnuvalara ev sahipliği yapacak ve işleri daha da korumak için maaş sınırları kullanacaksınız. Şirket ayrıca sonunda oyuncularınızı yükseltmenize izin vereceğini söylüyor. Başlamak ve oynamak inanılmaz derecede kolaydır. Takımınızı oyun kazanmak için ayarlayarak ve özelleştirerek bol miktarda eğlenceli zaman harcayabilirsiniz.

Bunada Göz At  NVIDIA GeForce NOW Sunucuları Türkiye’ye Geliyor

Baseball Boss Oyunu Takımları

Baseball Boss oyunu takımları oluştururken bir oyuncu, oluşturduğu her takım için hem genel müdür hem de yönetici rolünde oyuncu atar. Bir takımın kadrosu en fazla 25 oyuncu içerir ve bir sahibinin beyzbol kart koleksiyonundan oluşturulur. Ardından oyuncu saha pozisyonlarını, vuruş sıralarını, başlangıç ​​rotasyonlarını ve bullpen atamalarını ayarlar. Bu kararlar verildikten sonra, oyuncunun ekibi, çeşitli oyun türlerine sahip diğer oyunculara karşı rekabet etmeye hazırdır. Baseball Boss, Duels ile aynı platformda çalışır, ancak oyun tamamen farklıdır. Fantezi karakterler yaratmak ve onları kılıç ve büyülerle donatmak yerine, Baseball Boss kullanıcıların gerçek oyuncuları kullanarak fantezi beyzbol takımları oluşturmalarına izin veriyor. Sanal beyzbol kartları Beyzbol Boss oyun deneyiminin merkezi bir parçasıdır. Takımının kadrolarını oluşturmak için oyuncunun sanal beyzbol kartı koleksiyonu kullanılır. Gerçek beyzbol oyuncuları gibi, her beyzbol oyuncusu kartı da oyunun sonucunu etkileyen derecelendirmelere ve yeteneklere sahiptir. Kartın derecelendirmeleri ve yetenekleri, belirli bir yılda o gerçek hayattaki beyzbol oyuncusu için geçmiş istatistiklere dayanır. Her kartın nadir bir katmanı ve karşılık gelen bir rengi var. Bu özellik, kartın oyunun genel dağılımı içinde ne kadar nadir olduğunu ölçer. Seviye 1 kartları en yaygın olanıdır ve Seviye 7 kartları en nadirleridir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL