Anime tarzı detaylardan RPG ciddiyeti : Blue Protocol

 Anime tarzı detaylardan RPG ciddiyeti : Blue Protocol
Okunuyor Anime tarzı detaylardan RPG ciddiyeti : Blue Protocol

Bandai Namco Games, meğer durduğu yerde PC için devasa bir RPG üzerinde çalışıyormuş . Hatta iddiasına göre oyun AAA kalitesinde anime görselliği üzerine kuruluyormuş.

Açıkçası bu tip söylemlere çok alıştık; büyük konuşuluyor , sonra oyunlar ortada kalıyor lakin yine de on yargılı davranıp Blue Protocol hakkında şimdiden kötü konuşmayalım. Yapımcılardan gelen açıklamaya göre , dünya yine yıkımın eşiğinde ve biz de gerçek oyunculardan oluşan savaşçılar olarak bunu durdurmak üzere bir araya geliyoruz . Tamamıyla multiplayer olarak oynanacak oyunda tonla göreve çıkıp , iki ton kadar da yaratık keseceğiz . Unreal Engine 4 ile hazırlanan oyunda son derece detaylı bir karakter yaratma özelliği de bulunacak . Anime tutkunlarını mutlu edecek göğüs boyu ayarlama olanağı bile yer alacak .
Gerçekten son derece iyi gözüken RPG nasıl şekillenecek, henüz bilmiyoruz ama temmuz ayının sonunda Japon oyuncular kapalı beta’da oyunu tecrübe etme imkanı buldu . Eğer bir beta da bu taraflara gelirse balıklama dalacağımızın haberini verelim ; sonuçta Japonlardan eksiğimiz nedir ki ?

Bunada Göz At  Resident Evil 2 İçin Yeni Video Geldi!
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın