Anıl Kızılkan (TwitchSozleri) Kimdir ?

Anıl Kızılkan (TwitchSozleri) Kimdir ?

Yazar: Emre Kimdir ?

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Instagram’ın sevilen isimlerinden Anıl Kızılkan (TwitchSozleri) kimdir size kendisini tanıtacağız.

İsim-Soyisim, Nerelisiniz, Doğum Tarihiniz ve Eğitim Durumunuz hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Anıl Kızılkan, Zonguldak, 30 Temmuz 1994, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum. İlk başta bir mühendislik şirketinde görev aldım. Bazı sebeplerden dolayı  sektör değiştirmek zorunda kaldım. 1 yıldan fazla bir bilişim şirketinde sosyal medya uzmanı ve editör olarak çalıştım. O sırada işimi yarım bırakmadan eğitimime devam etmem için Anadolu Üniversitesi, İşletme bölümünü kazanmıştım. İşler istediğim gibi gitmediğinden dolayı eğitimimi yarım bırakıp askere gitme kararı aldım.

Instagrammer neden olmak istediniz, sizi buraya çeken neydi?

Eğlence sektöründe olmayı çok istedim. Instagram da çok sayfa olması beni hep düşündürüyordu. Fakat dedim ki, farklı birşey yaparsam insanlar beni özel olarak görürler ve desteklerler. Twitch canlı yayın platformun gelişmesiyle beraber,  yayıncıların akılda kalıcı sözlerini paylaşabilirim diye düşündüm. İlk başta takipçilerime erişerek onların bana yayıncıların sözlerini atmasını sağladım. Böylelikle takipçilerimle beraber sayfamıda geliştirmiş oldum. O yüzden takipçilerimin rolü gerçekten büyüktür.

Instagrammer dışında bir mesleğiniz var mı?

Mimar Teknikeriyim. ( Restoratör )

twitch sözleri

 

Örnek aldığınız birileri var mı?

Instagrammer olarak TwitchAgents benim idolümdür. Onu çok başarılı ve azimli görüyorum. Birde Felixtwitchedits’i çok başarılı buluyorum. Yayıncı olarak Pintipanda, Unlostv, Zeon, Kfceatbox, Atadogann, Mithrain, Miranda benim için her zaman ön plandalardır. Yabancı yayıncılardan ise Shroud ve Drdisrespect’dir

Instagram’da ilerlerseniz onu meslek olarak görür müsünüz yoksa sizin için hep hobi mi?

Çok ilerlersem tabii ki diğer instagrammerlar gibi, bende meslek haline getirebilirim.

Son olarak da ilerideki hedefleriniz nedir?

Instagramda daha çok iyi işlere imza atmak ve farklı projeler yaratarak takipçilerimi daha iyi içerikler sunmak istiyorum. Ayrıca Twitch yayıncılığına başlamakta çok isteklerimin arasındadır.

Bunada Göz At  Bilal Budak (bilalalf) Kimdir?

Twitch Sözleri Instagram


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL