Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir?

Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Bu yazımızda sizlere Ahmet Sonuç yani mahlası Jahrein ile alakalı bilgiler vereceğiz. Jahrein yayın hayatına başladığı zamandan bugüne kadar birçok Twitch Türkiye izlenme rekoru kırmıştır. Hala Twitch platformunun ne olduğunu bilmiyorsanız da biraz bahsedelim. Twitch ABD merkezli bir canlı yayın platformudur. Burada her türden yayıncı bulabilirsiniz. Hatta bazıları geçimlerini buradan sağlayabiliyor.

Jahrein mahlasını kullanan Ahmet Sonuç daha önceden Youtube‘ye de içerik üretiyordu. Artık önemini daha çok Twitch’e vermiş olsa da Youtube’ye de içerik üretmektedir. Jahrein 2013 yılından bu yana Twitch’de yayın yapmaktadır. Jahrein bu konuda işini iyi yapıyor olacak ki izleyenlerini ekran karşısına kitlemesini biliyor. Jahrein’in şu anda Twitch’de 60 milyonun üzerinde toplam izlenme sayısı, 1 milyon 364 takipçi sayısı bulunmaktadır.

Ahmet Sonuç 1988 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Okul zamanlarından sonra Polonya‘ya yerleşmiştir. Ünlü Twitch yayıncısı Jahrein daha sonrasında bilgisayarlara ilgi duymaya başlamıştır. Jahrein birçok kez üniversite yıllarında zamanının büyük çoğunluğunu kaybettiğini belirtmiştir. Jahrein Youtube ile meşgulken Twitch hakkında pek bilgi sahibi değildi. Daha sonra Twitch’i keşfedip yayın açmaya başlamasıyla beraber daha tanınır hale gelmeye başladı. Şu sıralar da yayın hayatına devam etmektedir.

Bunada Göz At  Rabia Çelik (Raichu) Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL