79 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

 79 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!
Okunuyor 79 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games yine ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu seferki 2 ücretsiz oyunu: Anodyne 2, A Short Hike, Mutazione

Epic Games bedava oyun almanız için Yapmanız Gerekenler: Siteye gidin ve karşınıza çıkan “Free” butonuna basın. Ardından varsa Epic Games hesabınızı yoksa da kayıt olarak giriş yapın.Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda nereye tıklayacağınızı gösterecek ve oyunu kütüphanenize eklemiş olacaksınız. Epic Games programını bilgisayarınıza kurduktan sonra oyunu indirebilirsiniz.

Anodyne 2: Return to Dust

bedava steam kodu

Geniş ve rüya gibi 3B yerlerde koş, zıpla ve sür. Karakterlerin vücutlarındaki gerçeküstü 2 boyutlu zindanlara gir. Dünyayı dolaş, yabancılarla tanış ve dünyayı tehlikeli Nano Tozundan kurtar.

A Short Hike

bedava steam kodu

Hawk Peak’in huzurlu dağlık manzaralarında yürüyüş yap, tırman ve süzül. Zirveye doğru ilerlerken patikayı takip et veya taşrayı keşfet. Yol boyunca diğer yürüyüşçülerle tanış, gizli hazineleri keşfet ve çevrendeki dünyanın içine dal.

Mutazione

bedava steam kodu

Küçük kasaba dedikodularının doğaüstü güçlerle birleştiği bir mutant melodramı. Hasta dedesi Nonno’yu iyileştirmek için gizemli Mutazione topluluğuna gelen Kai’ye katıl. Doğal mekanları, büyülü bahçeleri, yeni arkadaşları ve eski sırları keşfet.

Bunada Göz At  31 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu! Hyper Light Drifter
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın