4K 240 fps Destekli PlayStation 5 Geliyor!

 4K 240 fps Destekli PlayStation 5 Geliyor!
Okunuyor 4K 240 fps Destekli PlayStation 5 Geliyor!

PlayStation 5 Hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı

Sony, 2013 yılında PlayStation 4‘ü piyasaya çıkartmıştı. Son birkaç senedir PlayStation 5 hakkında dedikodular dolaşıp duruyor, ne zaman çıkılacağı merak ediliyor. 2016 Yılında PlayStation 4 Pro ile tekrar piyasaya giren Sony, oyuncuları yine fazla mutlu edemedi 60 FPS desteği fazla da iyi olmadı. Şimdi herkes PlayStation 5’in duyurulmasını bekliyor.

Bir endüstri analisti olan Michael Pachter, Gaming Bolt’a verdiği demeçte PlayStation 5 ile ilgili olarak oyuncuları ziyadesiyle heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Pachter’ın bildirdiği üzere PlayStation 5, PlayStation VR için 4K çözünürlük ve 240fps desteği ile birlikte gelecek. Bu da Sony’nin yeni oyun konsolunun PC oyuncularını kıskandıracak bir VR deneyimi sunacağı anlamına geliyor.

playstation 5

Konsol oyuncularının PlayStation 5’ten en büyük beklentisi daha yüksek çözünürlükte daha yüksek FPS değerlerine ulaşmak. Tahminler Sony’nin AMD Navi GPU ile bu beklentileri karşılayacağı yönünde. PlayStation 5’in 2019’un sonlarında ya da 2020’nin başlarında tanıtılması bekleniyor. Dolayısı ile konsol oyuncularının 4K 240fps VR deneyimi için biraz daha beklemeleri gerekecek.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Bunada Göz At  PUBG Lite Türkiye'de Nasıl Oynanır?
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın