2019 Yılında Bizi Bekleyen 10 Muhteşem Oyun

 2019 Yılında Bizi Bekleyen 10 Muhteşem Oyun
Okunuyor 2019 Yılında Bizi Bekleyen 10 Muhteşem Oyun

Bu sene hem grafik hem de hikaye açısından efsane oyunlar bizi bekliyor. 2018 yılını geride bıraktık yeri geldi çok güzel oyunlar çıkış yaptı, yeri geldi bazı çıkan oyunlar bizi hayal kırıklığına uğrattı ama yine de oyuncular için güzel ve verimli bir yıl bitti. E3 ve Gamescom‘da tanıtılan efsane oyunlar bu yıl içinde çıkış yapması bekleniyor neredeyse tüm platformlar için gelecek oyunlar oyuncuları şimdiden baya heyecanlandırıyor.

Oyunlar birbirinden güzel ve grafikleri muhteşem ama bir sorun var her bilgisayarda oynanabilecek mi sıkıntı orada. Bazıları belki de çoğunuzun bilgisayarında açılmayacak. Şimdi gelin bu yıl çıkacak olan ve oyuncuların beklediği efsane oyunlara bakalım.

2019 Yılında Çıkacak Olan 10 Oyun

The Last Of Us: Part 2


Çıkış Tarihi: Belli Değil Platform: PS4

6 Yıl sonra efsane oyun geri mi dönüyor? 2018 Yılında çıkması beklenirken ertelenen oyun bakalım bu sene çıkacak mı henüz çıkış tarihi belli değil. Heyecanlı, yürek parçalayıcı ve duygu yüklü bir macera sizi bekliyor Naughty Dog‘un fenomen olmuş oyununun devamında Ellie ve Joel destansı bir yolculuk için geri döndü.

Far Cry: New Dawn


Çıkış Tarihi: 15 Şubat Platform: PS4, Xbox One, PC

Küresel nükleer felaketten 17 yıl sonra, dönüşüm geçirmiş, canlı Hope County, Montana’ya hoş geldin Kasabanın son kaynaklarını da ele geçirmeye çalışan Highwaymen haydutlarına karşı savaşı örgütle.

Mortal Kombat 11


Çıkış Tarihi: 23 Nisan Platform: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat’ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

Bunada Göz At  En Güzel 5 Türk Yapımı Mobil Oyun

Doom Eternal


Çıkış Tarihi: Belli Değil Platform: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

2016 yılında çıkan Doom, sektörde büyük bir yenilik olmuştu. FPS oyunlarının eski havasını günümüze taşıyan oyun birçok kişi tarafından beğenilmişti. Yeni oyun da bu sebepten dolayı birçok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenmeye başladı. Aynı tecrübeyi daha gelişmiş bir şekilde deneyimlemek isteyenlere yakın zamanda oyunla buluşacaklarının müjdesini verebiliriz.

Metro Exodus


Çıkış Tarihi: 15 Şubat Platform: PS4, Xbox One, PC

Yıl 2036 ve heryer karanlık. Nükleer savaş yeryüzünü tuz buz etmiş. Kurtulanlar ise hala Metro tünellerinde, Moskova enkazın altında varlığını korumak için savaşıyor. Onlar zehirlenmiş elemanları, savaşmış mutasyona uğramış hayvanlar ve paranormal dehşete karşı mücadelelerini devam ettiriyor. Metro Exodus şimdiye kadar oluşturulmuş en sürükleyici oyun dünyalarınının içinde en görsel ve aksiyon dolu sahneleri sizi bekliyor.

Wolfenstein: Youngblood


Çıkış Tarihi: Belli Değil Platform: PS4, Xbox One, PC

Wolfenstein dünyasında biraz ileri sarıyoruz. Yeni oyunun kahramanları BJ Blazkowicz’in ikiz kızları oluyor. Fragmandaki müzik ve atmosfer süper, neon ışıklar da var ve buna çok net uyacak şekilde “1980 Paris’te Oktoberfest” şeklinde bir pankart taşıyan zeplin görüyoruz. Bu arada oyunu tamamen solo oynamak da mümkün.

Devil May Cry 5


Çıkış Tarihi: 8 Mart Platform: PS4, Xbox One, PC

En çok satan aksiyon oyun serisinin yaratıcılarından, Devil May Cry efsanesinin son bölümü geliyor. Tanıdık iblisler bu jenerasyonun en üstün, teknolojik açıdan en gelişmiş ve en çılgın aksiyon deneyiminde geri dönüyor.

Star Wars: Jedi Fallen Order


Çıkış Tarihi: 2019 Son Çeyrek Platform: PS4, Xbox One, PC

Özellikle Star Wars hayranlarının beklediği oyun, uzun zamandır beklenen heyecanı ve aksiyonu geri getireceğini iddia etti. Resmi fragmanı bile yayınlanmamış oyun hakkında beklentiler fazlasıyla yüksek. Şu an için oyun hakkında çok az bilgiye sahip olsak da yapılan açıklamalara göre oyun gerçekten sağlam bir şekilde gelecek gibi görünüyor.

Bunada Göz At  Monster Hunter: World'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

The Division 2


Çıkış Tarihi: 22 Mart Platform: PS4, Xbox One, PC

Massive Entertainment tarafından geliştirilen Tom Clancy’s The Division, dinamik açık dünya yapısı ile ilgi çekmeyi başarmış ve Snowdrop Engine’in yeteneklerini oyunculara sergilemişti. Ubisoft tarafından yapılan açıklama ile birlikte, devam oyunu niteliğinde olacak Tom Clancy’s The Division 2 ilk defa ismiyle ortaya çıkmış oldu.

Gears 5


Çıkış Tarihi: Belli Değil Platform: Xbox One, PC

Dünya parçalanmanın eşiğinde. İnsanlığın teknolojiye olan güveni, kendi yıkımlarını da beraberinde getirdi ve düşmanlar hayatta kalanları yok etmek için toplanıyor. Kait olarak en büyük ve en güzel Gears dünyasında seyahat ederek Locust’un kökenlerini ortaya çıkarın ve geriye kalanları korumak için ekibinizle birlikte savaşın.

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın