165 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

 165 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!
Okunuyor 165 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games yine ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu seferki 3 ücretsiz oyunu: World War Z, Figment, Tormentor X Punisher

Epic Games bedava oyun almanız için Yapmanız Gerekenler: Siteye gidin ve karşınıza çıkan “Free” butonuna basın. Ardından varsa Epic Games hesabınızı yoksa da kayıt olarak giriş yapın.Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda nereye tıklayacağınızı gösterecek ve oyunu kütüphanenize eklemiş olacaksınız. Epic Games programını bilgisayarınıza kurduktan sonra oyunu indirebilirsiniz.

World War Z

bedava steam kodu

World War Z, hiç düşünmeden yaşayan avlarının üzerine çullanan devasa zombi sürüleri ile kalbi sıkıştıran, dört oyunculu bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Figment

bedava steam kodu

Figment, müzik, mizah ve çok katmanlı hikaye anlatımıyla dolu benzersiz soyut bir evreni keşfetmeye davet eden bir aksiyon macera oyunudur.

Tormentor X Punisher

bedava steam kodu

Tormentor X Punisher’daki her şey tek bir vuruşla öldürülebilir. Senden tut bölüm sonu canavarlara kadar her şey. Bölüm sonu canavarları arenayı daha cehennemsi yapmak için tuzakları büyüler. İblisler oyun tarzına uyum sağlar ve seni cezalandırır.

Bunada Göz At  Bedava Steam Oyun Kodu : Swords and Soldiers HDYapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın